8 Temmuz 2010 Perşembe

SRO BOT AYARLARI (S-BOT)SRO BOT AYARLARI

1. HP/MP/EXP bilgilerini gösterir

.2. Bot Status bilgilerini gösterir. Bot servere bağlı olup olmadığı, sro sunucusuna bağlı olup olmadığını ve karakter hakkında bir cümlelik bilgi.

3. Bot menüsü.

4. Sbot'a üye oldurken girdiğiniz Bot Username ve Forum Şifresini buraya giriyorsunuz. Login butonuna basınca bot sunucusuna bağlanırsınız. Kutucuğu işaretlerseniz bot bilgilerini kaydeder ve botu açtığınızda otomatik olarak bot sunucusuna bağlanır.

5. T-Bottan görmeye alışık olduğumuz trainingshow bilgileri.

6. Start Client butonu ile oyun açılır. Karakter seçme işlemi bittikten sonra Kill Client / Go Clientless butonuna basarsanız sro_client kapanır ve clientsiz olarak bot çalışmaya devam eder.

7. Enable starting of multiple clients kutucuğunu işaretlerseniz birden fazla client açmanıza izin verir. Ama bu kutuyu işaretleyince Save Settings e basın ve botu yeniden başlatın. Automatic reconnect if server full no-dc özelliğini bu kutucuk ile aktifleştiriyorsunuz. İşaretleyin ve Save Setting butonuna tıklayın.

8. Bot'un ne yaptığı ile ilgili kısa bilgiler verir. En önemli özelliği clientsiz modu aktifken size karakter ile ilgili detaylı bilgi verir.a. Save Settings yaptığınız ayarları kaydeder.b. Hide/Show Client clientli modda kullanıyorsanız clienti gizler/gösterir. Clientsiz modda bi fonksiyonu yoktur.
9. Start Training botu çalıştırır. Pot vs. alıcaksa alır (eğer towndaysanız) ve kasma alanına gider kasmaya başlar. Eğer kasma alanındaysanız direk buffları açıp kasmaya başlar. Stop Training botu durdurur.


1. Buy Settings karakter townda iken ne alması gerektiğini burdan ayarlıyoruz.
2. Calculate Cost butonuna bastığınızda seçtiğiniz itemlerin ne kadar tuttuğunu görebilirsiniz.
3. Townda iken hız bufflarını kullanmasını istiyorsanız işaretleyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

82168044040136