7 Temmuz 2010 Çarşamba

Silkroad Runtime Eror HatasıSilkroad Runtime Eror Hatası


Joymax grafik kartlarınızı en son sürücülerine güncelleyin demiş:


C++ (RUNTIME) HATASININ ÇÖZÜMÜ

Eğer sıklıkla "runtime error" hatası alıyorsanız size öncelikle ekran kartlarınızın sürücülerini güncellemenizi öneriyoruz.

Sitemdeki sürücüler en yeni sürücüler değildir.Yeni sürücüler için lütfen ekran kartı üreticinizin sayfasını ziyaret edin.

Şu adresleri kullanabilrsiniz.

Nvidia kullanıcıları (Geforce serisi)NVIDIA Drivers

Ati kullanıcıları (Radeon serisi)Drivers & Software

Bazıları da C++ bileşenlerini tekrar microsoft'tan kurarak problemin çözüldüğünü söylüyor:


Oyunu kaldırıp tekrar kurmak çok zahmetli olabilir. Önce bu C++ bileşenlerini kurup (makinayı restart ettikten sonra) olup olmadığına bakın, hala hata varsa,

görüntü kartınız ne marka ise onun sitesinden en son driver ları çekip kurun, makinayı restart edin ve olup olmadığına bakın.

Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=tr

Genel Bakış Microsoft .NET Framework sürüm 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi, .NET Framework v2.0 hedef alınarak geliştirilmiş uygulamaları çalıştırmak için gereken .NET Framework çalışma zamanını ve ilişkili dosyaları yükler.

NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş önbelleğe alma, ClickOnce ile uygulama dağıtımı ve güncelleştirme, ASP.NET 2.0 denetimleri ve hizmetleri ile en geniş tarayıcı ve aygıt desteği sağlayarak uygulamaların ölçeklenebilirliğini ve performansını geliştirmektedir.

NET Framework 2.0 aynı makineye iki farklı NET Framework dil sürümü yükleyemezsiniz. NET Framework'ün ikinci bir dil sürümünü yüklemeye kalktığınızda aşağıdaki hata iletisi verilir: "Kur, Microsoft .NET Framework ürününün başka bir sürümü yüklü olduğundan ürünü yükleyemez."

İngilizce olmayan bir platformu hedefliyorsanız veya NET Framework kaynaklarını farklı bir dilde görüntülemek istiyorsanız NET Framework dil paketinin uygun dil sürümünü yüklemelisiniz.

Kısaca;

Yukarıdaki linklerden faydalanarak

1. windows unuzu update edin. "Başlat/windows update"

2. Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.

3. C++ bileşenlerini tekrar yükleyin.

4. Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0 ı kurun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

82168044040136